Praha
Nejnovější

ZEMAN: Zvedněte zadky a jděte volit! Kritizoval Hamáčka i neposlouchání odborníků!

Miloš Zeman, který dnes slaví své 76. narozeniny, opět rozvířil vody a opět proti sobě postavil dva tábory, příznivců a odpůrců. V pravidelném pořadu Pressklub na Frekvenci 1 poněkud rázně vyzval voliče k aktivitě, zkritizoval vicepremiéra Hamáčka a i to, že lidé neposlouchají, co se covidu týče, odborníky.

 „Zdvihněte sakra ty zadky a uvědomte si, že když nepůjdete volit, může být zvolen někdo, koho byste v životě vy nevolili,“ vzkázal občanům prezident ze zámku v Lánech, kde pobývá a doléčuje si svou zlomenou a operovanou pravou ruku.

Respektujte názor odborníků

Prozradil, že 28. října státní vyznamenání udělí kromě jiným také Karlu Gottovi in memoriam, Romanu Prymulovi za zvládání epidemie a také herci Pavlu Trávníčkovi.

Kromě jiného se také vyjádřil k tomu, kolik různých „pravd“ a informací v souvislosti s koronavirovou situací koluje v mediálním prostoru i po sociálních sítích.

„Respektujte názory odborníků a nenechte se svést názory amatérů, kteří nic nestudovali a nic nepraktikovali,“ dodal Miloš Zeman.

Ohledně chystaného snížení daní a zrušení superhrubé mzdy, kritizoval Zeman i předsedu ČSSD, vicepremiéra a ministra vnitra Jana Hamáčka.

“Obávám se, že Jan Hamáček nepochopil o čem v tom společném návrhu premiéra Babiše a mě jde. To je totiž přesně to, co navrhuje i on,” řekl Miloš Zeman.

Nepřehlédněte:  Ring: Hřib, Pospíšil a Čižinský vs. Portlík, Nacher a Udženija
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close