Praha

Vychytávka Ládi Hrušky – Rouška

Nouzovky Ládi Hrušky (kromě klasických Vychytávek) se objeví třikrát týdně v pořadu TOP STAR s nejužitečnějšími radami z oblasti úklidu a dezinfekce domácnosti, chybět samozřejmě nebudou ani výroba ochranných pomůcek

Fanoušci všech hobby pořadů televize Prima mohou navíc čerpat denně další inspiraci a tipy na webu i na sociálních sítích. Každý den se tak díky nim mohou těšit na vychytávky i recepty Ládi Hrušky. Pepa Libický v rubrice Minutový manžel zase prozradí, jak na jednoduché opravy v bytě a domě, a chybět samozřejmě nebudou ani aktuální rady a postupky od tváří pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ.

Připravte si Velikonoce…

Pro ty, kteří mají možnost využít své zahrady a dílny, zde budou také návody, tipy a drobné rady na zahradní či balkonové dekorace, přípravu Velikonoc a osení. Nebo odhalíme, co zajímavého se skrývá v dílně pro malé kutily jejich táty a dědy. Využijte svůj čas a vyrobte s dětmi něco hezkého hned teď: www.vyrabimesdetmi.cz.

A co koronavirus?

Tématu koronaviru se věnují i další weby Prima ONLINE a přináší podrobné zpravodajství, včetně celého speciálu na Prima ZOOM, jak si prakticky zásobit domácnost. Jak vařit s dětmi, poradí zase Prima FRESH, a mnohé praktické návody přináší i Prima LIVING. Nezapomeňte sledovat novou rubriku Nouzovky Ládi Hrušky v pořadu TOP STAR od 19.55 na Primě.

Vychytaná ochranná rouška

V nouzi poznáš přítele, a tak se Láďa ponořil do studia a zkoumání rozličných možností domácí výroby ochranných masek, roušek a náustenek, aby pro nás vybral tu nejvychytanější a nejúčinnější. Pojďme se tedy společně pustit do její výroby, abychom díky ní chránili zdraví své i svých nejbližších.

Co budeme potřebovat:

  • textilní filtr do vysavače
  • gumičky
  • nůžky

Postup:

Odstřihneme okraje na kratších stranách sáčku. Filtr roztáhneme, zvětšíme a část s plastovým otvorem rovněž odstřihneme.

Nepřehlédněte:  ŠOK: Počet bytů k pronájmu vzrostl o 72 procent, prodej na stejné úrovni

Ze zbývající části složíme „lodičku“, tedy vnější okraje složíme dovnitř. Po stranách vytvoříme nůžkami dírky pro provlečení gumiček a rouška je hotová! Stačí ji už jen nasadit.

Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close