Praha

Vychytávka Ládi Hrušky – Rouška

Nouzovky Ládi Hrušky (kromě klasických Vychytávek) se objeví třikrát týdně v pořadu TOP STAR s nejužitečnějšími radami z oblasti úklidu a dezinfekce domácnosti, chybět samozřejmě nebudou ani výroba ochranných pomůcek

Fanoušci všech hobby pořadů televize Prima mohou navíc čerpat denně další inspiraci a tipy na webu i na sociálních sítích. Každý den se tak díky nim mohou těšit na vychytávky i recepty Ládi Hrušky. Pepa Libický v rubrice Minutový manžel zase prozradí, jak na jednoduché opravy v bytě a domě, a chybět samozřejmě nebudou ani aktuální rady a postupky od tváří pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ.

Připravte si Velikonoce…

Pro ty, kteří mají možnost využít své zahrady a dílny, zde budou také návody, tipy a drobné rady na zahradní či balkonové dekorace, přípravu Velikonoc a osení. Nebo odhalíme, co zajímavého se skrývá v dílně pro malé kutily jejich táty a dědy. Využijte svůj čas a vyrobte s dětmi něco hezkého hned teď: www.vyrabimesdetmi.cz.

A co koronavirus?

Tématu koronaviru se věnují i další weby Prima ONLINE a přináší podrobné zpravodajství, včetně celého speciálu na Prima ZOOM, jak si prakticky zásobit domácnost. Jak vařit s dětmi, poradí zase Prima FRESH, a mnohé praktické návody přináší i Prima LIVING. Nezapomeňte sledovat novou rubriku Nouzovky Ládi Hrušky v pořadu TOP STAR od 19.55 na Primě.

Vychytaná ochranná rouška

V nouzi poznáš přítele, a tak se Láďa ponořil do studia a zkoumání rozličných možností domácí výroby ochranných masek, roušek a náustenek, aby pro nás vybral tu nejvychytanější a nejúčinnější. Pojďme se tedy společně pustit do její výroby, abychom díky ní chránili zdraví své i svých nejbližších.

Co budeme potřebovat:

  • textilní filtr do vysavače
  • gumičky
  • nůžky

Postup:

Odstřihneme okraje na kratších stranách sáčku. Filtr roztáhneme, zvětšíme a část s plastovým otvorem rovněž odstřihneme.

Nepřehlédněte:  V Praze 10 jsou na Úřadu práce fronty, může za to nesmyslné zdražování radnice

Ze zbývající části složíme „lodičku“, tedy vnější okraje složíme dovnitř. Po stranách vytvoříme nůžkami dírky pro provlečení gumiček a rouška je hotová! Stačí ji už jen nasadit.

Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close