Praha

Primátor Hřib je rád, dnes má velký den!

Primátor Prahy Zdeněk Hřib (Piráti) má radost. Také druhý test na covid-19 pro něj dopadl negativně a první muž hlavního města tak může vystoupit z karantény. A s ním i někteří další pražští politikové.

Hřib podstoupil první test na koronavir 18. června kvůli nakaženému radnímu a náměstkovi Petru Hlubučkovi (STAN). V karanténě kvůli tomu skončilo na pět desítek dalších lidí.

„Další test na koronavirus vyšel s negativním výsledkem. Těším se, až mě v úterý propustí z karantény. Dnešní rada bude ještě online, čtvrteční zastupitelstvo už prezenčně, ale navrhnu, aby mohlo probíhat částečně online. Budeme řešit třeba sportovní granty nebo podporu legalizace prostituce,“ uvedl primátor Hřib na twitterovém účtu.

Home Office mu končí

Pracuje na dálku a většinu schůzek provozuje on-line. Také je mimo domov, aby rodinu případně neohrozil. Nyní pro něj karanténa i home office končí a může od středy pracovat ze své kanceláře na magistrátu.

Také další radní a zastupitelé, kteří museli být v karanténě, podstoupili druhý covidový test. I u nich dopadl negativně. Už první test měli všichni, kteří se v červnu účastnili jednání rady, negativní. Přesto museli do karantény.

Petr Hlubuček se nakazil koronavirem, ale už je v pořádku. Foto: FB PH
Petr Hlubuček se nakazil koronavirem, ale už je v pořádku. Foto: FB PH

Nepřehlédněte:  Hamáček na krizi, Prymula na chytrou karanténu
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close