Praha

Po Ostravsku se rozšiřují „rouškomaty“ i v Praze

Společnost Mixa vending se běžně zabývá prodejem produktů z automatů. Typicky zrnková káva, mletá káva, instantní káva, prémiové čaje Teekanne, džusy, koncentráty a sirupy, ale i mnoho dalšího. Teď se velmi rychle přizpůsobila situaci a po Ostravsku už jsou vidět jejich rouškomaty i v pražských nákupních centrech.

„Náš první automat jsme zapojili v roce 1993. Od té chvíle jsme potěšili nejen čerstvou kávou tisíce zákazníků v kavárnách, ve firmách, úřadech, ale i ve školách či na veřejných místech. Váš pitný režim je smyslem naší práce,“ informuje web prodejce. První automat na dezinfekci ve Frýdku-Místku u haly Polárka se objevil 2. dubna.

První automaty byly na desinfekci

„Město Frýdek-Místek přišlo s nápadem, jak svým občanům v této těžké době pomoci. Vedení města zajistilo za férovou cenu dezinfekční prostředky, kterých je na trhu momentálně velký nedostatek. Pro zabezpečení celé této služby oslovili naši firmu a my jsme všem jejich požadavkům vyhověli. Poskytli jsme automaty, vč. platebních systémů, které máme kvůli současné situaci a výraznému poklesu odbytu nevyužité,“ upřesňuje firma.

Krom Frýdku-Místku nás oslovilo velké množství poptávajících, zejména však z veřejného sektoru. Bohužel nestačíme realizovat všechny poptávky, proto uvádíme pouze výčet z akcí, které máme zdokumentované.  Například nově instalovaný automat v Kolíně. Všechny tyto instalace automatů mají jedno společné, a to, že se jedná o distribuci hygienických a ochranných prostředků a výtěžek z těchto prodejů poputuje na dobrou věc.

První rouškomaty v metropoli

V Praze rouškomat najdete třeba v objektu Tesco Eden či na Chodově. Platí se bezhotovostně, cena roušek je v několika desítkách korun, 100 ml dezinfekce stojí obvykle 75 korun. Automaty už jsou také v centrech na Chodově a v Nových Butovicích, kam je instaluje firma MIXA VEN-DING. Co nevidět by měly být i na dalších místech metropole. Technici společnosti MIXA VEN-DING v tomto týdnu nainstalují také v obchodních centrech Černý Most a Zličín. „Všude je možné platit v hotovosti, kartou i přes mobilní telefon. Veškerá tržba jde neziskovým organizacím, které je shánějí. Velký dík patří i manažerům obchodních domů,“ uvedl manažer firmy Pavel Žondra.

Nepřehlédněte:  Obnovený Mariánský sloup má být výzvou ke smíření
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close