Praha
Nejnovější

Pánové Babiši, Vojtěchu! To si děláte z lidí vážně legraci? Roušky komukoli a jen tak v obálce?

Nápad české vlády Andreje Babiše (ANO) poskytnout statisíce roušek českým seniorům do schránek byl možná v začátku dobrý, ale je to ostuda a blamáž. Stalo se přesně to, co mnozí předpokládali – roušky dostane kdekdo, a ještě na ně před tím kdekdo cizí sahá. Vyhozené peníze a zbytečná práce.

Nejenom Roman Tesař, ale desítky dalších lidí se na sociálních sítích svěřují, že ač nepatří k seniorské skupině, našli je ve své schránce taky. Diví se tomu a vlastně usmívají, protože to znamená jediné – nejde o ochranu starších občanů, jde opravdu o předvolební tah!

Takovouto zkušenost má jeden z ne-seniorů. Foto: Facebook

Tenhle balík, stál balík

„Dnes jsem vyndal ze schránky něco, co má zachraňovat životy našim důchodcům. Papírová obálka a v ní 5 volně nehygienicky ložených jednorázových roušek a jeden zřejmě Chinarespirátor. Jestli ten, kdo to balil se drbal před tím v zadku nebo měl tu s….u, o které se teď mluví. Bravo!!!,“ napsal Roman Tesař na svůj profil.

A takových lidí je víc. Po informaci, že celá tahle hurá akce stála nejméně 15 milionů korun, se každému protočí oči a ptá se – proč? Proč tohle všechno? Opravdu zachrání 5 roušek a 1 respirátor rizikovou skupinu? A opravdu čeští důchodci jsou na tom tak špatně, že si toto, ovšem hygienicky balené, nemohou koupit?

Nebylo by lepší raději pomoci OSVČ, matkám samoživitelkám a dalším lidem v nouzi? A opravdu se vybíraly adresy z registru obyvatel podle věku, nebo jen tak podle počasí?

Nepřehlédněte:  Lanovka na Petřín nejede do odvolání
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close