Praha

Otevřte lahváče: Tři sestry přicházejí!

Letos slaví kapela TŘI SESTRY 35 let a sezonu oslav si  všichni z kapely představovali opravdu úplně jinak! V tuto chvíli měly být v poslední třetině téměř vyprodaného jarního Vinyl tour (12 koncertů), kde měly zaznít pouze skladby z  prvních tří alb. Na turné se kapela těšila … bohužel nic není podle plánu. Zatím se odehrál  pouze jediný koncert. Za pár hodin tu je druhý…

Tři sestry vyrazí  za svými fanoušky dřív, než vláda povolí, berme to jako takový „mezinádech“ v pokračování Vinyl tour, na které přece jenom dojde a termíny jednotlivých koncertů se posunou na pozdější data. Koncert pro všechny se uskuteční 17. dubna od 20:00 na „internetové televizi Mall.tv.“ v rámci projektu #kulturažije.

 „Věříme, že s vámi co nejdříve potkáme opravdu NAŽIVO, to jest tváří v tvář a osobně si připijeme na zdraví,“ těší se Tři sestry. Mezitím, než tato možnost nastane, kapela ráda využila spolupráci s časopisem Reflex, internetovou televizí Mall.tv a platformou Donio, aby zahrála svým fanouškům formou livestreamového koncertu. „Jde o plnohodnotné vystoupení se vším všudy, včetně konzumace nápojů a kapelní družnosti, přímo z podia Paláce Akropolis“, dodávají členové kapely.

Pro své věrné příznivce si Tři sestry připravily cca 1,5 hodinový koncert, na kterém kapela živě zahraje to nejlepší ze své dlouhé historie. V průběhu večera zazní časem prověřené skladby včetně Aidy, Kovárny či Mexika a jistě dojde i na závěrečnou hymnickou Modlitbu pro partu, o to víc naléhavější v dnešních nejistých dnech.

Kromě živého koncertu jsou na každý páteční a sobotní večer na sociálních sítí kapely až do odvolání restrikcí přichystány koncerty, přenosy, workshopy, streamy, archivní videa a audia. Živé přenosy jsou vysílány z nově otevřeného hostince Na Staré kovárně v Akropoli.

Nepřehlédněte:  Hřib promluvil k Pražanům! Tohle musíte číst!

„Ve zlých časech je třeba dodržovat domácí pitný (a jídelní) režim“, jak správně nabádá frontman kapely Lou Fanánek Hagen, který je společně s kapelníkem Sester, Ing. Magorem ambasadorem hostince Na Staré kovárně . K vytvoření pohodové atmosféry při sledování živého koncertu se skvěle hodí i TŘI SESTRY sváteční ležák, který hostinec Na Staré kovárně mj. nabízí. Kovárna žije, byť v omezeném režimu, dál. „Jídlo a pití si lze vyzvednout osobně v okénku anebo vám je vlastními silami rozvezeme, seniorům pak nabízíme 35% slevu“, sděluje personál z restauračního impéria Na staré, do kterého hostinec Na Staré kovárně patří.

Lepší časy určitě přijdou, musí!

Tagy
Pokračovat ve čtení
Back to top button
Close
Close