Praha

Obrňte svou trpělivost: Starostrašnická rozkopaná až do konce prázdnin

Z důvodu rekonstrukce tramvajové trati došlo, a to až do pondělí 31. srpna 2020 (přibližně do 0.30 hodin) k obousměrnému dočasnému přerušení provozu tramvají v úseku Průběžná – Vozovna Strašnice.

Změny tras tramvajových linek: Nové pro tuto etapu (Linky 7 a 95 jsou ve směru z centra ze zastávky Průběžná odkloněny do zastávky Nádraží Strašnice (nástupní zastávka Radošovická).

Praha je místem, kde se „odklání“ i tramvaje

Další jsou shodné s předcházející etapou. Linka číslo 13 je zrušena. Všechny spoje linky číslo 22 jsou ve směru z centra vedeny až do konečné zastávky Nádraží Hostivař. Linka číslo 26 je ve směru z centra ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněna přes zastávky Solidarita a Nové Strašnice do zastávky Černokostelecká, kde je ukončena. Linka číslo 91 je ve směru z centra ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněna přes zastávky Solidarita, Nové Strašnice a Černokostelecká do zastávky Ústřední dílny DP, kde je ukončena.

Náhradní doprava: V nepřetržitém provozu je zavedena náhradní autobusová doprava X7 v trase Strašnická – Vinice (nástupní zastávka Vozovna Strašnice).

Nepřehlédněte:  Legenda českého fotbalu Panenka ve vážném stavu v nemocnici! Víme, co se mu stalo!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close