Praha

Nákup vám spočítá herečka Mottlová!

Dnes ve 20.15 diváci Prima COOL uvidí poslední díl seriálu Po hlavě, v němž všestranně nadaná Barbora Mottlová ztvárňuje osobitou Ámu. Diváci ji ale nyní mohou vidět i mimo televizní obrazovky, konkrétně za pokladnou v obchodě řetězce Albert. Není to však žádná z jejích nových rolí…

Stejně jako spousta dalších herců přišla i Bára o veškerou svou práci, ale také do tohoto problému se vrhla po hlavě! Rozhodla se, že než sedět doma a fňukat, raději se o sebe rychle postará jinak, dokud se nebude moci opět vrátit před kameru a na prkna, která pro ni znamenají svět.

Báře to za kasou sluší! Foto: TV Prima

„Ze dne na den jsem přišla o veškerou práci, jako velká spousta lidí kolem mě. Beru situaci takovou, jaká je, a vycházím z ní. Nedá se nic dělat. Nebrečím. Nesedím doma na zadku a nečekám, až dojdou peníze. Nenechám se od nikoho vyživovat, a když mám zdravý nohy a ruce, nebudu si ani půjčovat, abych mohla doma válet šunky. Nájem ani žvanec se samy nezaplatí. Už druhý týden dělám v sámošce na pokladně. Díky tomu mám dobrý pocit z odvedený práce, učím se novým věcem, a hlavně, poznala jsem super partu lidí. Jsem vděčná za to, co mám a co díky týhle divnodobě poznávám. Lidi, mějte se rádi!“ říká s úsměvem Bára, která i nadále zůstává v COOL barvách.

Nepřehlédněte:  Všechny důležité kontakty vzhledem ke koronaviru zde!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close