Praha

Manželku Josefa Dvořáka „pohřbení bulvárem“ pořádně namíchlo! Tady je reakce!

Chyby se občas dějí a každý se může zmýlit. Tohle je už ale vážně přes čáru. Nejčtenější bulvár v zemi v úterý prý „omylem“ pohřbil manželku herce Josefa Dvořáka Jáju. Aby toho nebylo málo, tak několik jiných redakcí to okopírovalo a vydalo, aniž by si cokoli ověřily!

Hercova manželka, která je naštěstí v pořádku a naživu to chtěla nechat být, ale nejspíš lidská hloupost a laxnost některých rádoby bulvárních novinářů ji donutila k tomu, aby zareagovala. A že reakce, kterou umístila veřejně na facebookový profil, je tedy pořádně ostrá.

„Nějaký dement z bulváru včera vypustil do světa zprávu o mé smrti. Krutě tím zasáhl naší rodinu i naše přátele a kamarády nejen tady, ale i v zahraničí. Jak je možné vypustit tak zákeřnou zprávu bez ověřeni? A proč jí ostatní média bezhlavě přebírají? Je mi z toho nanic. Jája,“ napsala hercova žena na svůj profil, který sdílela i na sociálním profilu svého muže Josefa Dvořáka.

Omylem pohřbili Gotta i Menzela

Nejčtenější bulvár v zemi prostě něčí hloupostí vypustil nepravdivou informaci, kterou si pak klidně převzaly některé další redakce. Aniž by si redaktoři cokoli ověřili. Přitom právě takovou informaci si ověřit musí. Nestalo se!

„Chudáci Dvořákovi, nedělali nic jiného, než dementovali soustrastné smsky a telefonáty, které Pepa dostával. Byli a jsou stále z toho v šoku. Zvažovali i žalobu, ale asi to nechají být,“ prozradila blízká kamarádka rodiny.

Podobně před dvěma lety bulvární redaktoři omylem „pohřbili“ nejenom Karla Gotta, který nakonec loni v říjnu skutečně zemřel, ale dvakrát dokonce kdysi i herce Luďka Munzara. Kromě toho také oscarového režiséra Jiřího Menzela. Manželka Olga tehdy podnikla právní kroky. Nakonec se redakce s Menzelovými domluvila mimosoudně.

Reakce Jáji Dvořákové na sebe nenechala dlouho čekat. Reprofoto: Facebook
Nepřehlédněte:  Budeme mít co pít? Víc obyvatel víc vypije…
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close