Praha

Líbačka pod třešní, aneb Hormonální exploze se blíží

Tradice velí, že se mají páry milenecké ( i manželské na) 1. máje políbit pod rozkvetlou třešní, no letos to zvlášť v Praze na třešně moc není, ty jsou většinou už odkvetlé.

 Ale netruchlete, kvete leccos jiného, třeba jabloně, hrušky,  šeříky… Krásná je také  pivoňková louka v Botanické zahradě Praha v Troji , ovšem líbání  pod rozkvetu pivoňkou vyžaduje jisté zkušenosti. Botanická zahrada na Slupi patřící Univerzitě Karlově nabízí také rozkvetlé stromy, ale pozor, kvůli havárii vody tam nefungují WC, tedy do konce týdne. Ale je tu  i tradiční Petřín (Mácha se na váš těší), Letná, Vojanovy sady, Stromovka. Každý má své oblíbené místo .

Takhle kvetou pivoňky v Botanické zahradě hl. města Prahy, čuchněte a jděte se někam políbit…Zdroj Botanická zahrada Praha

 Líbání je nutné

Líbání pod rozkvetlým stromem je bezpodmínečně nutné, dělali to už staří římané, kteří 1. vvětna slavili svátek jisté Flóry.  Je to bohyně květeny, ne obchodní centrum a významná pražská křižovatka. Tam se můžete jít políbit leda na Olšanské hřbitovy. Žena políbená pod rozkvetlým stromem bude krásná, jak věřili Římané i plodná…

 A hormony pracují naplno

Ano, při líbání se dojde k explozi hormonů (oxytocin, teststeron,  dopamin…), všechno to vzbuzuje libé pocity, sexuální apetit roste a… Alespoň tak to tvrdí řada sexuologů a psychologů a dalších lidí, kteří bedlivě studují mezilidské vztahy místo toho, aby šli na Petřín. Takže nezapomeňte nemusí to být třešeň, ale líbání je naprosto nutné, konec konců ve volné přírodě se roušky nemusí nosit a skupinové líbání k tradicím nepatří.

Nepřehlédněte:  Senior - erotoman se pochlubil sbírkou...
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close