Praha

Krvavý útok v Letenských sadech

Strážníci našli a následně zadrželi dva mladíky, kteří měli zaútočit na jiné mladé muže na Letné. K jednomu z napadených museli muži zákona přivolat sanitku.


V Letenských sadech se hodinu před půlnocí na hlídku strážníků obrátili tři mladí muži s tím, že před malou chvílí měli být napadeni skupinkou osob. Podle jejich slov na ně osoby zaútočily, když si u metronomu povídali s přáteli. Nejdříve jednomu z nich odcizili peněženku, druhého kopli do hlavy a hrudi, třetího údajně zbili boxerem, až zůstal ležet na zemi. Pak útočníci z místa utekli. Část napadených se poté vydala hledat pomoc.

Strážníci si zavolali na pomoc posily a začali prohledávat okolí. Jednoho z podezřelých nalezli na schodech pod metronomem, druhého spatřili, jak se utíká schovat pod Čechův most. Na výzvy k zastavení dotyčný nereagoval, proto ho strážníci za pomoci donucovacích prostředků zadrželi. U jednoho z nich pak hlídka nalezla boxer a nůž.

U jednoho z agresorů strážníci nalezli nebezpečný boxer. Foto: MP Praha

Další hlídky mezitím našly dva mladíky, kteří patřili do skupinky napadených. Tomu, který byl zraněn v obličeji a stěžoval si na výpadky paměti, okamžitě přivolali záchrannou službu.

Oba zadržené ve věku 17 let pro podezření ze spáchání trestného činu předali strážníci kolegům ze státní policie k dalšímu opatření.

Zdroj: MP Praha

Nepřehlédněte:  Pozor! V metru na vás číhají strážníci a můžete dostat pokutu!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close