Praha
Nejnovější

Koloběžky Lime už nejsou v Praze vidět. Proč?

Lime totiž přerušilo služby v Praze a desítkách dalších míst, jak o tom informoval zájmový web kolotipy.cz). Sama firma, která je poněkud kontroverzní, o tom informovala ani ne na svém webu, ale v blogu, a to jedinou řádkou.

„Po přerušení provozu ve Francii, Itálii a Španělsku došlo i na Lime v Praze.“

Konec v Česku se objevil  jako jedna řádka v Healthy People = Healthy Cities na blogu společnosti.. uvádí Kolotipy. „Od českého Lime prozatím tato informace nedorazila (Kolotipy.cz se na ukončení provozu v Praze ptaly již 17. března),“ dodává web Kolotipů.

Konec provozu se dotkl těchto měst a zemí (uvádíme anglické oznámení od Lime): Austria, Belgium, Brazil, Bulgaria, Chile, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Israel, Italy, Norway, Poland, Portugal, Romania, Spain, Sweden, Switzerland, Sydney, Australia, United Kingdom, United States.

Lime dnes v Praze neuvidíte

V provozu podle výše zmíněného vyjádření na blogu zůstávají: Abu Dhabi, United Arab Emirates, Brisbane, Australia, Busan, South Korea, Christchurch, New Zealand, Dunedin, New Zealand, Hamilton, New Zealand, Selwyn District, New Zealand, Seoul, South Korea

Nepřehlédněte:  Další dítě v babyboxu
Zdroj
Kolotipy
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close