Praha
Nejnovější

Hamáček se znovu oženil a naštval tím své voličky! Může přijít o body!

Šéf ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček, kterému se díky jeho outfitu během koronavirové krize začalo přezdívat červená mikina, se oženil. Podruhé v životě. Tímto krokem ale může přijít o dost politických bodů, naštval určitě tisíce svých potencionálních voliček.

Své ANO si Hamáček řekl v pátek s bývalou pražskou zastupitelkou za ODS Gabrielou Kloudovou. Ani ona ale neměla svou svatební premiéru.

„Tak jsem se včera oženil. Náš příběh možná obsahuje spoustu klišé, ale jsou věci, které neovlivníte, každý to jistě znáte. S Gábinou jsme se potkali při práci, zamilovali jsme se, a dneska jsme se vzali. Byl bych strašně rád, kdybyste z toho měli alespoň poloviční radost jako my dva,“ napsal Hamáček na svém sociálním profilu.

Skoro celou koronavirovou dobu nosil Hamáček červenou mikinu. Foto: FB J. Hamáčka

Rozvedený a zase ženatý

Vicepremiér a ministr vnitra se přitom po 13 letech manželství teprve v červnu oficiálně rozvedl. Rozchod s exmanželkou Kamilou oznámil už začátkem roku, kvůli pandemii koronaviru ale bylo manželství oficiálně ukončeno až nedávno.

„Každý veřejně známý chlap, který opustí ženu, rodinu, ať už z jakéhokoli důvodu a následně se ukáže, že je po jeho boku jiná žena, ztrácí prostě politické body. Tisíce žen to vnímá jako zásadní křivdu a říkají si, jaké by to asi bylo jim. Tohle pan Hamáček neudělal nejlíp, měl alespoň rok počkat,“ poznamenala jedna z psycholožek a odbornic na vztahy paní Jana.

„Opustil jednou, opustí znovu. Je to taky politik a žít s ním asi nebude jednoduché,“ poznamenala v diskuzi na sociální síti jedna z žen. Evidentně ta, které se svatba Hamáčka s pohlednou ženou zrovna asi nezamlouvá.

Pro samotnou ČSSD, která je na hranici volitelnosti, to není zrovna dobrá zpráva. Nicméně sám Hamáček musí vědět, co dělá.

Nepřehlédněte:  Řidiči, pevné nervy: průjezd Jižní spojkou bude omezený i přes prázdniny

Někteří Hamáčkovi i na sociálních sítích gratulují, jiní spílají, někteří nadávají a nedávají manželství příliš dlouhého trvání. My ale novomanželům gratulujeme a přejeme hodně štěstí. Každý má přeci nárok na štěstí.

Gabriela Kloudová, dnes už Hamáčková. Foto: FB. J. Kloudové
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close