PrahaZ regionů

Filharmonie zve první diváky

Po dvou měsících pořádá Janáčkova filharmonie koncert v sále Domu kultury města Ostravy.

Koncert filharmonie vysílá online, takže zájemci jej mohou sledovat u počítače, ale zároveň smějí návštěvníci přijít na koncert přímo do sálu.

Do sálu smí 66 diváků

„Symbolicky a také samozřejmě s ohledem na hygienická opatření jsme kapacitu sálu v probíhající 66. sezóně stanovili na 66 míst,“ řekla vedoucí marketingu Petra Javůrková. Vstupenky v ceně 100 Kč na vystoupení violoncellistů Jiřího Hanouska (koncertní mistr), Lukáše Novotného, houslistky Lenky Hejnešové a klavíristky Elišky Novotné, kteří pro tuto příležitost nastudovali skladby Händela, Haydna a Beethovena, je možné zakoupit online na webových stránkách www.jfo.cz anebo osobně v Janáček pointu ve vstupním prostoru Domu kultury města Ostravy.

Umělci hrají bez honoráře

„Těší mě, že do streamovaných živých koncertů se okamžitě a bez nároků na odměny zapojila výrazná část členů Janáčkovy filharmonie. A jsem také velice rád, že díky určitému rozvolnění restrikcí můžeme na čtvrtečním koncertě alespoň části našeho publika poskytnout autentický a nenahraditelný zážitek z živého vystoupení,“ doplnil ředitel filharmonie Jan Žemla.

Nepřehlédněte:  Pozor! V metru na vás číhají strážníci a můžete dostat pokutu!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close