Praha

Ať o Praze rozhoduje někdo příčetný!

Ke kritikům magistrátního nápadu „zklidnit“ Smetanovo nábřeží vytažením stolečků a židliček na silnici se přidala i bývalá poslankyně Lenka Kohoutová (ODS).


„Jsem Pražák jako poleno, narodila jsem se tady stejně jako moji rodiče a prarodiče. My, co tady žijeme odjakživa, víme, že na silnici kafe pít nebudeme a nedoporučíme to ani kamarádovi nebo turistovi, který nás potká na ulici a zeptá se nás, kde si je dobrý posedět,“ napsala na svém facebookovém profilu. „Pošleme je do nějaké vyhlášené kavárny. Pokud bych chtěla posedět venku, pak chci být někde u Vltavy, na Kampě, v klidné pražské uličce, ale nikoliv na místě, kde jezdí tramvaj metr od mého stolku, a když projede, musím si držet hrnek, aby se mi káva nevydrncla do klína,“ tvrdí současná ředitelka Domova Sulická.

A na závěr přidává k fotografii „hosty obsypaných stolů“ povzdech: „Popravdě, narváno tu není – mohlo by se to jako špatný projekt zrušit, aby auta zase v klidu mohla jezdit tam, kde mají. Na silnici totiž jezdí auta a nepije se na ní kafe. Nemohl by už o Praze rozhodovat zase někdo příčetný? Nemohl by už někdo tyhle blbosti trochu korigovat?“

Nepřehlédněte:  Do Thomayerky pouze přes stan
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close