Krimi

Zvrhlí manželé měli zneužívat a vydírat nezletilé dívky! Souzeni už jednou byli

Poměrně otřesný případ zneužívání mladistvým, obchodování s bílým masem, vydírání vyšetřují kriminalisté v Jihočeském kraji. Až 12 let vězení hrozí manželům, kteří se dopouštěli něčeho, nad čím zůstává rozum stát. Oba obžalovaní ale vinu odmítají.

„Čtyřiadvacetiletá žena, mimochodem matka desetiměsíčního syna a její 48letý manžel se měli dopouštět protizákonného a odporného chování vůči dvěma ani ne13letým dívám.

Manželé s dívkami podle obžaloby provozovali sexuální praktiky hraničící až s pornografií. Scény si v domácím ateliéru fotili a natáčeli a dívky nutili, aby předváděly erotické pozice.

Nátlak a výhrůžky

Soud mimo jiné zabýval přehráváním videozáznamů, které pořizoval obžalovaný. Jsou na nich zachyceny erotické scény, do nichž byly dívky vmanipulovány a následně vydírány. Nátlak na dívky byl silný doprovázený výhrůžkami, bitím či vydíráním, že se jejich nahé fotky objeví na sociálních sítích.

Podle státní zástupkyně Přibylové je celý případ o to smutnější, že o aktivitách svých nezletilých dcer věděli jejich rodiče.

„Obžaloba je absolutně vymyšlená a nevěrohodná, důkazní materiál je ještě z minulého procesu. Jde o vykonstruovanou věc,“ tvrdil u soudu muž, který pracuje v pohřební službě. Vinu odmítá i jeho manželka.

Oběti sexuálního zneužívání požadují odškodné 100 tisíc korun. Obviněné a obžalované dvojici, která je vyšetřována na svobodě, hrozí teď vězení až v délce dvanácti let.

Nepřehlédněte:  Řidič kamionu Sagan byl propuštěn z vězení, teď chystá dvojitou svatbu!
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close