Krimi

Zranil člověka lahví vodky, pomozte při pátrání

Policisté  ze Smíchova hledají muže, který hodil láhev vodky a trefil do hlavy koloběžkáře, který je kolem. Na videu je útočník na levé straně.

Případ se už stal 8. listopadu 2019 v 21 hodin, bohužel policie  pátrání po útočníkovi, který navíc, jak vidíte ve videu, v klidu hrál, že zraněnému pomáhá, vyhlásil až dnes.  Muž sebral ze země láhev vodky, kterou hodil do silnice. Úmyslně či  neúmyslně trefil do hlavy projíždějícího a způsobil mu zranění v obličeji. Zraněnému na místě pomohli lidé, kteří šli kolem. Vrcholem sprostoty útočníka bylo, že když předával zraněnému padlou koloběžku, řekl, ať na ni dává pozor nebo mu ji někdo ukradne. Pak z místa odešel.

Policisté v rámci práce na případu dohledali muže, který byl na místě s podezřelým, ale jeho výslech nepřinesl informace k totožnosti podezřelého. Podle svědka podezřelý mluvil česky bez přízvuku a měl světlé vlasy střižené takzvaně na pankáče. Mohlo by se jednat o narkomana nebo alkoholika. Tuto cestou se proto policie obrací na veřejnost, jestli na záběrech z kamer někdo muže pozná, ať se ozve na linku 158.

Nepřehlédněte:  Muž, který ohrožoval řidiče tramvaje, míří do vazby
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close