Krimi
Nejnovější

VIDEO: „Jste satanové a skončíte v pekle,“ volal muž, který strážníky pro sichr i pokousal

Je to až smutné, ale pusťte si tohle video. Případy psychicky nemocných mužů z Prahy 6 a 7 se lišily jen na samém počátku.

Jeden ohrožoval okolí a strážníky prknem s hřebíky, druhý s vyceněnými, ale silně stisknutými zuby, zaútočil na hlídku svým tělem. Oba zklidnily až donucovací prostředky, včetně pout. Poté následoval převoz na psychiatrii.

HIV pozitivní útočil prknem s trčícími se hřebíky

Jednačtyřicetiletý muž ohrožoval hosty restaurace v ulici Komunardů prknem, ze kterého trčely hřebíky. Pak se jím pokusil zaútočit i na hlídku. „V dalším počínání mu strážníci zabránili hmaty, chvaty a nasazením pout. Převoz do nemocničního zařízení probíhal za asistence městské policie. Následně bylo zjištěno, že se muž opakovaně léčil na psychiatrii, je pozitivní na HIV a má žloutenku typu A a B,“ upozornila mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Na Kulaťáku s do krvava rozdrásanými dásněmi seděl Stvořitel

S pouty na rukou skončil také 44letý muž s písní na rtech „já ti zabrnkám …“, který děsil své okolí na Vítězném náměstí vytřeštěnýma očima, vyceněnými zuby a do krve rozdrásanými dásněmi. Přítomnost hlídky se mu pravděpodobně nelíbila, proto neváhal zaútočit na jednoho ze strážníků rukou, posléze nárazem těla. „Já jsem Otec Stvořitel, jsem nepřemožitelný, mě nemůžete ublížit, skončíte v pekle, protože jste satanové, váš čas vypršel, ámen, kámen. Víte, kdo já jsem?“. Vzhledem k jeho nepředvídatelnému chování a slovním projevům, strážníci přivolali záchranáře a následně je doprovodili na psychiatrii. „Dle informací zdravotníků byl tento muž léčen v ambulantní psychiatrické léčbě,“ uvedla mluvčí Irena Seifertová.

Nepřehlédněte:  Zkažené Velikonoce - oheň v domě
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close