Krimi
Nejnovější

VIDEO: Opilec s 2 promile vystrkal cyklistu z metra, ale ten si to nenechal líbit

Opilý cestující doslova vystrkal cyklistu z vagonu ven. Strkanice pak pokračovala ještě na nástupišti. Cyklista si chování opilého muže nenechal líbit a obrátil se na strážníky.

Hlídka strážníků, která prováděla kontrolu autobusového nádraží Černý Most, byla vyslána na zastávku metra Kolbenova, kde mělo dojít k napadení muže. Dozorčí metra společně s cyklistou čekali na strážníky u vstupu do stanice. Dle jeho slov mělo k napadení dojít zcela bezdůvodně. Hlídka se následně vydala  zkontrolovat prostory nástupiště a muže odpovídajícího popisu si povšimla na eskalátorech v protisměru.

Jeden ze strážníků proto vyběhl jezdící schody a dotyčného, který se snažil urychleně odejít, opakovaně vyzval, aby setrval na místě. Ten však výzvy ignoroval, proto přišly na řadu donucovací prostředky včetně pout. „Provedená dechová zkouška na přítomnost alkoholu ukázala hodnotu 2,08 promile. Možný trestný čin vyloučila přivolaná hlídka Policie ČR. Přestupkovým chováním 38 letého muže se nyní bude zabývat správní orgán,“ upřesnila mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.

Nepřehlédněte:  Nohu z plynu, radí policie, kontrola na 900 místech
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close