Krimi
Nejnovější

VIDEO: Big Brother vidí ničitele cizího majetku – sprejery – i v noci. Co se stalo ve Vršovicích?

V tomto případě je velkým bratrem monitorovací kamerový systém pražské městské policie. Mimo jiné – vidí i v noci. Koukněte na zásah z poškození vzácné budovy, dominanty Prahy 10.

Koukněte na video a řekněte sami: věděli jste, že umí pomáhat při opravdu zákeřném ničení majetků a kroky viníků si takto pospojovat a zasáhnout? Jestlipak to vědí i ti kteří za pár vteřin umí cokoli zcela znehodnotit? A zase to bylo díky pozornému a telefonovat ochotnému muži – díky upozornění muže strážníci zadrželi dva sprejery.

Kamery umí víc, než si mnozí chtějí připustit

Jejich počínání neušlo ani městskému „velkému bratrovi“. Půl hodiny před půlnocí zadržela hlídka městské policie u altánu v Heroldových sadech dva 19leté mladíky. Jeden z nich chvíli předtím posprejoval část schodišťového zábradlí u Vršovického zámečku a žulové kostky na náměstí.

„Díky skvělé navigaci strážníka operátora předcházel zadržení marný pokus o útěk obou aktérů. Pro podezření ze spáchání trestného činu byli oba omezeni na osobní svobodě a předáni k dalšímu opatření státní policii,“ dodala mluvčí pražských policistů Irena Seifertová. Strážníci následně zjistili, že mladíci poničili ještě fasádu jednoho domu.

Nepřehlédněte:  VIDEO: Popíjení u letenského kyvadla skončilo blbě! Mladík spadl z 5 metrů
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close