Krimi

Okrádá seniory, dostane pěknou nálož

Pražští kriminalisté pátrají po ženě, která opakovaně okrádá  v Praze seniory. Podezřelá si převážně na poštách a v různých provozovnách vyhlídne seniora, a v nestřežený okamžik mu odcizí cokoliv, co má hodnotu.

Poté odejde pryč i s úlovkem. Poškozený se však o tom, že byl okraden, většinou dozví až doma. Často se stává, že ani  neví, kde ke krádeži mohlo dojít. Policisté šetřením zajistili kamerové záznamy, na kterých je podezřelá vidět, jak odcizila dvaasedmdesátiletému muži z batohu losy a hotovost. Podezřelá svým jednáním způsobila škodu za více než sto tisíc korun.

Okrádá seniory

Celý případ policisté v současné chvíli prověřují pro podezření ze spáchání trestného činu krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Pokud ženu na přiložených záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohla zdržovat, ozvěte se na linku 158. Zlodějka, která podle zjevu vypadá na narkomanku (taky) , zřejmě ani netuší, že páchání zlodějen v době nouzového stavu (sice už není, ale zřejmě tuhle lumpárnu provozovala i během něj) je trestáno vyšší sazbou, než v normálních dobách.

Pohybuje se v obchodech i na poštách. Zdroj: PČR Praha
Nepřehlédněte:  Zrůdný útok na starou paní. Pomozte policii
Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close