Krimi

Extrémní nehoda: Bourali tam Labuda s Kňažkem, teď náraz rozdrtil řidiče i spolujezdce!

Extrémní nehodu museli v úterý řešit policisté i hasiči u jihočeského Chýnova. V zatáčce ve směru od Pelhřimova na Tábor se převrátil kamion s drůbeží. Náraz kabiny o viadukt těla řidiče i spolujezdce doslova rozdrtil. Přitom tu kdysi o život málem přišli dva slavní českoslovenští herci!

V roce 2001 tu v osobním autě havarovali Marián Labuda a Milan Kňažko. Ti naštěstí tehdy vyvázli s lehčími zraněními a po ošetření v táborské nemocnici byli transportováni na Slovensko.

„Měli jsme tehdy štěstí, že jsme vzali ten svah a ne ten viadukt,“ vzpomínal před lety Marián Labuda.

„Vozidlo řídil 23letý řidič, který zahynul na místě spolu s 43letým spolujezdcem. Jejich zranění byla devastující a neslučitelná se životem,“ uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Neměli žádnou šanci

Profesionální hasiči ze stanice Tábor obě těla ze zcela zdemolované kabiny vyprošťovali. Ti údajně zprvu nevěděli, zda uvnitř kabiny někdo je, těla byla rozmačkána a zaklíněna uvnitř nárazem zlisovaného prostoru kabiny.

Hasiči také následně překládali převáženou drůbež do náhradního kamionu. Asi stovku kuřat museli v okolí nehody odchytávat.

Silnice byla na několik hodin uzavřena, což způsobilo na hlavním tahu od Tábora na Pelhřimov a Jihlavu velké dopravní komplikace v ranní špičce. Komunikace patří k velmi nebezpečným, hlavně tímto viaduktem. Proto policisté doporučují volit v úseku maximálně opatrnou jízdu.

Nepřehlédněte:  Vykradl sanitku a tvrdil, že točí dokument, znáte ho?
Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close