Krimi
Nejnovější

Bývalý policista u soudu: Bestiální zrůda!

Před soudem stojí muž, který měl pomáhat a chránit. Místo toho čelí obžalobě z neuvěřitelných devíti různých trestných činů, včetně brutální vraždy i znásilnění několika žen, včetně své vlastní matky. Někteří jeho bývalí kolegové pro něj nemají vůbec dobrého slova!

Muž, který svou vinu před soudním senátem odmítá, své chování ohledně údajné loupeže, kuplířství, znásilnění i vyhrožování bagatelizoval a vymlouval se na drogovou závislost.

„Ten chlap je bestiální a odporný prase! Nezaslouží si nic jiného, než aby z basy už nikdy nevylezl, a aby tam shnil. Proboha, tenhle člověk byl mezi námi?,“ řekl serveru Zulice.cz jeden z jeho bývalých kolegů.

Vše je prý zmanipulované

Sám obžalovaný expolicista ale tvrdí, že vše je zmanipulované. „Celá ta obžaloba je nesmysl. Policisté obcházeli svědky a ovlivňovali je, i mou matku. O nestrannosti a objektivitě vyšetřování nemůže být vůbec *řeč,“ tvrdil u soudu bývalý policista, který se po odchodu od sboru živil jako taxikář.

Nyní obžalovanému, který se činů měl dopouštět v letech 2012 až 2019, hrozí až 20leté vězení nebo výjimečný trest. Toho nejhoršího, čeho se měl pachatel dopustit, měla být vražda. Odehrát se měla loni 2. května ráno v pražské Hasově ulici.

„Pachatel na místo činu už přišel s úmyslem zrealizovat své sexuální násilné představy spočívající zejména ve znásilnění ženy a jejím následném podřezání. /Na starší obyvatelku bytu zaútočil dvěma noži, zřejmě i šroubovákem a také podlouhlým nástrojem, pravděpodobně nohou od židle nebo baseballovou pálkou. Útok vedl zejména na obličej a hlavu,“ popsala obžaloba hrůzný čin, jehož se měl bývalý policista dopustit. *

Vrah v bytě následně založil požár, aby zakryl stopy. Oheň včas dostali pod kontrolu hasiči, kteří z domu evakuovali 81 lidí. Obžalovaný proto čelí i obžalobě za6 obecné ohrožení. „Pachatel si oběť vybral náhodně,“ zaznělo před soudem.

Nepřehlédněte:  Tyran štěněte Marleyho znovu před soudem!

Brutální sklony v minulosti

Měl se také dopustit znásilnění bývalé partnerky, ale také své vlastní matky. Pak ženám posílal výhrůžné sms zprávy a ke všemu je vydíral choulostivými fotkami.

Před dvěma lety se měl těžce napadl prostitutku, kterou po sexuálním aktu škrtil a zlomil jí nos. Předtím také napadl ženu v taxíku, když ji vezl. „Tuto ženu škrtil bezpečnostním pásem, vzal jí kabelku, a když ji následně srazil před vůz, pokoušel se jej roztlačit směrem k její hlavě,“ zní až děsivě ze spisů, čeho všeho se měl tento brutální pachatel dopustit.

Ve svém konání se vymlouval na to, že jej ovlivňovaly drogy. Odmítl, že by jej přitahovaly starší ženy. Obžaloba má prý ale dost přímých i nepřímých důkazů, včetně svědectví několika obětí. Rozsudek by mohl být vynesen do několika týdnů.

Tagy
Pokračovat ve čtení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Back to top button
Close
Close