Krimi

Brutálně napadá mladé ženy v Praze, poznáváte ho? Hledá se i napadená.

Policisté pátrají po muži, který s nožem v ruce zaútočil během jedné noci na tři mladé dívky. Případy se odehrály v Letňanech a na Opatově  7. června.

První případ se stal kolem 21:30 hod. v Letňanech. Na autobusovém nástupišti tam útočník s nožem v ruce zaútočil na ženu, která se mu snažila ubránit, což se ji nakonec také podařilo.

Muž nosí nůž v kapse a také schovaný v rukávu. Zdroj: Policie ČR Praha

Hledá se napadená

Muži se vysmekla a utekla dolů k nástupišti metra, kde se připojila ke skupince cizích osob. Tento atak je zachycený na videa a poškozená tento skutek na policii vůbec nenahlásila. Proto touto cestou prosíme i ji, v případě, že by se na záznamu poznala, aby kontaktovala tísňovou linku 158. Její svědectví je pro kriminalisty velmi důležité.

Útok u koleje Blanice

Po tomto incidentu sedl útočník do metra a jel směrem na Opatov. Tam si vyhlédl svou další oběť a kolem 23:30 hod. na ní zaútočil v blízkosti koleje Blanice. Chytil ji kolem krku do tzv. kravaty, povalil ji na zem, přičemž ji vyrazil telefon, zaklekl ji a začal škrtit. V druhé ruce držel nůž, který ji přiložil ke krku. Poškozená se začala bránit a snažila se mu vytrhnout nůž z ruky. V tu chvíli projíždělo kolem vozidlo, muž se lekl a z místa utekl. Poškozená se běžela schovat do budovy vysokoškolské koleje, odkud vše nahlásila na Policii ČR.

V ulici Jana Ružičky

O hodinu později a cca 300 metrů dál zaútočil potřetí. V ulici Jana Růžičky přistoupil k poškozené, zakryl jí celý obličej rukou a chytil ji za krk. Žena se bránila a pokusila se otočit, na to muž reagoval tak, že ji udeřil pěstí do obličeje a povalil na zem. Útok však viděl i náhodný kolemjdoucí, který na muže zařval, ať toho okamžitě nechá. Ten se lekl a z místa utekl.

Nepřehlédněte:  Ten kdo krade, dostane větší trest

Podle prvotních informací od kriminalistů se jedná o muže, který se pohybuje po celé Praze. Zcela záměrně si vždy vybere oběť svého útoku, tu sleduje, a když okolo nejsou lidé, zaútočí. Vybírá si mladé, štíhlé a pohledné dívky. Je velmi surový a také nebezpečný. U sebe nosí nůž, který neváhá při útocích použít. Zcela zjevně napadá na jednu nohu.

Kriminalisté zatím neví, zda je jeho motiv loupežný, či sexuální. Na případu však velmi usilovně pracují. V případě, že znáte totožnost útočníka nebo budete mít jakékoliv informace k jeho pohybu, okamžitě volejte linku 158.

Tagy
Pokračovat ve čtení

Související články

Back to top button
Close
Close